فروش ساختمان

فروش برج

یکی از کارهایی که یک مالک برج یا ساختمان نمیتواند انجام دهد و یا حین انجام آن با مشکلات و چالش های زیادی روبرو میشود, فروش برج و فروش ساختمان است. فروش یک ساختمان هرچند واحد به واحد صورت گیرد و یا حتی فروش برج بصورت یکجا انجام شود, امری بسیار سخت و یا حتی برای برخی مشاورین املاک و یا مالکین دشوار و یا غیر ممکن است.

شرکت املاک vqs با داشتن تیم تبلیغات, برندینگ و بازاریابی حرفه ای خود, با توجه به موقعیت برج و یا ساختمان شما اقدام به فروش برج شما بصورت یکجا و یا بصورت واحد به واحد در زمان تعیین شده با مالک مینماید.

فروش برج , فروش یکجا برج , فروش ساختمان , فروش آپارتمان , سرمایه گذاری در املاک

برای ارائه مشاوره با شما تماس میگیریم:

فروش یکجا ساختمان

تیم حرفه ای شرکت املاک vqs با مدیریت وحید قاسمی طی طرح هایی کارشناسی شده با توجه به موقعیت برج و یا آپارتمان شما, اقدام به فروش یکجا ساختمان و یا فروش یکجا برج های شما مینماید. در صورتی که این برج ها نیاز به بازسازی و نوسازی پیش از فروش داشته باشند, طرح های بازسازی برج بعد از تایید مالک اجرایی شده و برج به صورت یکجا و یا واحد به واحد به فروش میرسد.

سرمایه گذاری در املاک

فروش آپارتمان بصورت یکجا و یا حتی واحد به واحد گاهی از عهده مشاورین املاک خبره و باسابقه نیز خارج است و یا آنقدر زمان برای به فروش رسیدن برجو یا ساختمان تلف میشود که عملا مالک ناامید گشته و یا حتی مجبور میشود طی یک یا چند سال با مشاورین املاک متعدد برای همکاری نماید. شرکت املاک vqs طی قراردادی مشخص شده و پس از تایید قرارداد توسط مالک, اقدام به بازسازی برج و ساختمان نموده و آن را با توجه به منطقه و نوع ساختمان ( اداری, تجاری, مسکونی و… ) با طرح های ویژه ای که دارد به فروش میرساند.

نکته ای که این شرکت به آن توجه ویژه دارد این است که در طی مدت قرارداد برای فروش برج, با توجه به نوسانات وضعیت اقتصادی کشور, اقدام به کارشناسی و قیمت گذاری های بروز نموده تا مالک از نظر قیمت گذاری ها در طول فروش برج . ساختمان دچار ابهام یا نگرانی نشود.

تمامی مراحل فروش و بازسازی برج طبق قراردادی که با مالک بسته شده است به اجرا میرسد, و هیچگونه عملی مغایر با قرارداد تنظیم شده بین مالک و شرکت املاک vqs صورت نمیپذیرد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]