طراحی, نظارت و اجرای پروژه های لوکس | سرمایه گذاری در املاک

خرید و فروش آپارتمان های زیبایی و پزشکی

اگر چنانچه قصد فروش یک یا چند واحد آپارتمان در یک ساختمان تخصصی پزشکی_زیبایی دارید و یا اگر قصد خرید یک یا چند واحد در این گونه ساختمان ها را دارید بهتر است به صورت تخصصی و حرفه ای این کار را انجام دهید.

معاملات املاک هر روز تخصصی تر می شود،برای اینکه در اینگونه معاملات ضرر نکنید باید لوکیشن ملک،نوع آپارتمان،برند آپارتمان،کاربری بیزنس مورد نظر و بسیاری از ریزه کاری های این صنف را به دقت بشناسید به عبارت دیگر نمی شود هر ملکی را توسط بنگاه های املاک خرید و فروش کرد بلکه بعضی املاک باید به تیم های تخصصی تر سپرده شوند تا حداکثر سود و حداقل ضرر در آن معامله حاصل شود.

سود سرمایه و جریانات نقدی همزمان در صورتی محقق می شود که ملکی را خرید فروش کنید که بجز بحث افزایش قیمت،مبالغ ماهانه مشخصی به آن اضافه گردد.

شرکت املاک VQS آماده مشاوره و جلسه حضوری برای کمک به شما در این صنعت پولساز می باشد.

فروش برج , فروش یکجا برج , فروش ساختمان , فروش آپارتمان , سرمایه گذاری در املاک

برای ارائه مشاوره با شما تماس میگیریم:

فروش یکجا ساختمان

تیم حرفه ای شرکت املاک vqs با مدیریت وحید قاسمی طی طرح هایی کارشناسی شده با توجه به موقعیت برج و یا آپارتمان شما, اقدام به فروش یکجا ساختمان و یا فروش یکجا برج های شما مینماید. در صورتی که این برج ها نیاز به بازسازی و نوسازی پیش از فروش داشته باشند, طرح های بازسازی برج بعد از تایید مالک اجرایی شده و برج به صورت یکجا و یا واحد به واحد به فروش میرسد.

سرمایه گذاری در املاک

فروش آپارتمان بصورت یکجا و یا حتی واحد به واحد گاهی از عهده مشاورین املاک خبره و باسابقه نیز خارج است و یا آنقدر زمان برای به فروش رسیدن برجو یا ساختمان تلف میشود که عملا مالک ناامید گشته و یا حتی مجبور میشود طی یک یا چند سال با مشاورین املاک متعدد برای همکاری نماید. شرکت املاک vqs طی قراردادی مشخص شده و پس از تایید قرارداد توسط مالک, اقدام به بازسازی برج و ساختمان نموده و آن را با توجه به منطقه و نوع ساختمان ( اداری, تجاری, مسکونی و… ) با طرح های ویژه ای که دارد به فروش میرساند.

نکته ای که این شرکت به آن توجه ویژه دارد این است که در طی مدت قرارداد برای فروش برج, با توجه به نوسانات وضعیت اقتصادی کشور, اقدام به کارشناسی و قیمت گذاری های بروز نموده تا مالک از نظر قیمت گذاری ها در طول فروش برج . ساختمان دچار ابهام یا نگرانی نشود.

تمامی مراحل فروش و بازسازی برج طبق قراردادی که با مالک بسته شده است به اجرا میرسد, و هیچگونه عملی مغایر با قرارداد تنظیم شده بین مالک و شرکت املاک vqs صورت نمیپذیرد.

نمونه پروژه ها

فروش واحد کلینیک زیبایی

فروش واحد کلینیک زیبایی ممکن است به دلیل متغیر بودن شرایط مختلف مانند موقعیت جغرافیایی، اندازه واحد، تجهیزات، نیروی انسانی و دیگر عوامل بستگی داشته باشد. اما برای فروش واحد کلینیک زیبایی مهم ترین عوامل عبارتند از:

موقعیت جغرافیایی واحد: تعیین موقعیت جغرافیایی به عنوان یک اصل اساسی در فروش واحد کلینیک زیبایی بسیار مهم است. واحدهایی که در مراکز شلوغ شهری قرار دارند، عموماً بهتر از واحدهایی که در خارج شهر یا مناطق کم تراکم و جاذبه کمتر هستند، فروش می شوند.

تجهیزات و تکنولوژی موجود در کلینیک زیبایی: واحدهایی که به آخرین تکنولوژی های موجود در زمینه زیبایی و زیبایی شناسی مجهز هستند، بهتر می توانند به بازار هدف خود خدمات شود و بالاترین استانداردهای کیفی را ارائه دهند، در نتیجه خریداران بیشتری جذب می کنند.

نیروی انسانی: واحدهایی که نیروی انسانی حرفه ای و با تجربه دارند، معمولاً به خاطر خدمات باکیفیت و رضایت مشتریان بالاتر و خطاهای کمتر، ترجیح داده می شوند.

دسترسی به بازار هدف: استراتژی های بازاریابی که بهترین روش برای دسترسی به بازار هدف وجود دارد، مهم ترین عامل در فروش واحد کلینیک زیبایی است.

شرکت املاک vqs با داشتن تیم تبلیغات, برندینگ و بازاریابی حرفه ای خود, اقدا به خرید برج ها با موقعیت های خوب جغرافیایی برای تبدیل آن به برج های زیبایی و ساختمان های زیبایی میکند. هر واحد از این برج و ساختمان ها به کسب و کارهای فعال در حوزه زیبایی و پزشکی به فروش میرسند. به دلیل برند شدن این برج و شاختمان های زیبایی در هر شهر, به جرات میتوان گفت که خرید هر واحد از برج های زیبایی vqs معادل با دیده شدن آن کسب و کار میباید.

فروش واحد مطب پزشک

تیم حرفه ای شرکت املاک vqs با مدیریت وحید قاسمی اقدام به فروش واحد های برج های زیبایی vqs در سرتاسر ایران نموده, و با توجه به برند شدن این برج ها, خرید واحد مطب پزشک در ساختمان یا برج های vqs میتواند فرصتی برای آن کسب و کار باشد. خرید واحد مطب پزشک در برج های Vqs میتواند به همان اندازه که آن برج در آن شهر شناخته شده است, همان واحد و کسب و کار را نیز برند نماید.

ارتباط با کارشناسان املاک برج های vqs

مشاوره خرید واحد کلینیک و مطب

خرید واحد کلینیک یا مطب، معمولاً طولانی و پیچیده است و بسته به خصوصیات مختلف واحد، نیازها و بودجه هر خریدار ممکن است متغیر باشد. در ادامه به برخی از نکات مهم در خرید واحد کلینیک یا مطب پرداخته خواهد شد:

تعیین نیازها: قبل از خرید، باید نیازهای خود را تعیین کنید و در نظر بگیرید که چه نوع مطب یا کلینیکی را می خواهید. این بخش شامل زمینه فعالیت، لوکیشن، اندازه و ساختار مورد نیاز شما است.

بررسی شرایط مالی و قانونی: هزینه های خرید واحد کلینیک یا مطب شامل قیمت های واحد، تأسیسات، حقوق و دستمزد پرسنل، بیمارستان، اجاره و … می شود. باید قبل از خرید با مشاور یا کارشناس قانونی آشنا شوید و شرایط بخشنامه های مالی را از این جهت بررسی کنید.

تعامل با مشاورین: مشاوران خدمات خرید و فروش اولین مقصد خریدار برای کمک در خرید یک واحد مطب یا کلینیک هستند و ممکن است به خوبی با مسائل مربوط به بخش دامنه کاری فعلی شما آشنا باشند. می توانید با چندین مشاور و صاحبان املاک تماس بگیرید تا خدمات آنها را مقایسه کنید.

در کل همه این عوامل، برای خرید و یا اجاره واحد کلینیک یا مطب به عنوان یک مشاور برای کسب تجربه مناسب هستند و هیچ چیزی بیشتر از تحقیق و استخراج اطلاعات کافی مفید نیست.

خرید و فروش آپارتمان زیبایی و پزشکی

اگر قصد خرید و یا فروش آپارتمان زیبایی و پزشکی را دارید, جهت مشاوره با کارشاس املاک ما ارتباط بگیرید.