طراحی, نظارت و اجرای پروژه های لوکس | سرمایه گذاری در املاک

تجهیز و تکمیل آپارتمان های زیبایی و پزشکی

شرکت های مختلفی در کشور در حوزه تجهیزات زیبایی و پزشکی فعالیت می‌کنند که برخی از آنها صادق و کاربلد و برخی دیگر بسیار خطرناک و غیر قابل اعتماد می باشند.

برای شناسایی شرکت های قدر در این حوزه اصل اول رزومه و سابقه کار است،شرکت زیبایی VQS با ده ها شعبه فعال در سراسر کشور سال هاست که به تجهیز کلینیک های زیبایی مشغول است،شرکت ما هم وارد کننده و هم پخش کننده تجهیزات زیبایی در تیراژ بالا است.

با توجه به حساس بودن ورود به مشاغل زیبایی،شناخت تجهیزات با کیفیت و پشتیبانی تعمیر و تجهیز آن ها کار بسیار سختی است.

شرکت زیبایی VQS هرگونه دستگاه و تجهیزات این صنعت را با ضمانت کیفیت و گارانتی یکساله در اختیار شعبات و همکاران محترم قرار می‌دهد ما برای مذاکره جلسه حضوری اعلام آمادگی میکنیم .

سرمایه گذاری در بخش زیبایی , سرمایه گذاری در کلینیک زیبایی , سرمایه گذاری در سالن زیبایی , راه اندازی کلینیک زیبایی , راه اندازی سالن زیبایی , بازسازی کلینیک زیبایی

برای ارائه مشاوره با شما تماس میگیریم:

بازسازی کلینیک پوست و مو

در بازسازی کلینیک پوست و مو و بازسازی مطب های پزشکی مانند بازسازی مطب دندانپزشکی, باید به نکته هایی که به خواست و روحیه مشتری ها برمیگردد توجه ویژه داشته باشید. در طراحی و بازسازی کلینیک پوست و مو باید به گونه ای عمل شود که فرد با وارد شدن به کلینیک احساس اطمینان از محیط را در یافت و با آرامش خدمات درمانی و یا زیبایی خود را دریافت نماید. پس در انتخاب متریال ها, رنگ و نوع طراحی ها باید کارشناسی شده عمل کرد.

راه اندازی کلینیک زیبایی , تاسیس کلینیک زیبایی , شرایط تاسیس مرکز لیزر , هزینه تاسیس کلینیک زیبایی , راه اندازی مرکز لیزر , تاسیس مرکز لیزر

نمونه پروژه ها

عوامل موثر در بازسازی کلینیک

فضای کلینیک و مطب را بایدبا توجه به تعداد مراجعین, تعداد پرسنل و کادر درمان, و همینطور نوع خدماتی که ارائه میشود بازسازی نمود. 

می توان گفت در بازسازی کلینیک عامل های بسیاری دخیل هستند:

  • سبک و مدل سازه
  • تعداد اتاق ها
  • متراژ ساختمان
  • فضاهای داخلی
  • دیوارهای بیرونی و نوع ساخت آن ها
  • فضا های جانبی ساختمان ماند انباری، راه پله، پشت بام و غیره
  • کاربری ساختمان
  • سبک و مدل سازه

البته توجه داشته باشید که قبل از هر کاری, باید طرح و ایده های اولیه مطرح شوندو سپس اقدام به بازسازی کلینیک زیبایی و یا بازاسازی مطب پزشکی نمود. که البته میتوان این مرحله را از مهمترین مراحل بازاسازی کلینیک پوست و مو دانست, زیرا میتواند گام های بعدی طراحی و بازسازی را پیش رویمان قرار دهد. دقت کنید که اولویت بندی نیاز ها می تواند مسیر را برای تصمیم گیری راحت تر کند و در نهایت می توانید به هر آن چه می خواهید دست پیدا کنید.

متریال مناسب برای بازسازی کلینیک زیبایی

یکی از بهترین انتخاب ها استفاده از چوب و شیشه در متریال های بازسازی کلینیک و مطب است, چرا که این نوع متریال ها حس سرزندگی و شادی و پرانرژی بودن را به بیماران القا میکنند.

در بحث انتخاب رنگ نیز میتوان گفت که استفاده از رنگ های ملایم و کمرنگ و مات و همچنین رنگ های یک نواخت میتواند به فضای کلینیک روح و حس و حال ببخشد.

دقت کنید که فرآیند بازسازی هر مکانی از نظر اقتصادی و حجم کار بسیار به صرفه تر از تخریب و ایجاد یک بنای تازه است. با این حال بهتر است که این کار را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپارید. شرکت املاک vqs با داشتن تیم حرفه ای و متخصص در زمینه بازسازی انواع ساختمان ها و بصورت تخصصی تر بازسازی انواع کلینیک و سالن ها و مطب های پزشکی, همواره در تلاش است که با اصلی ترین هدف خود یعنی جلب رضایت مشتری کار خود را توسعه ببخشد و با مشتریانی که در انتخاب طراحی و کیفیت متریال های بازسازی حساسیت خاصی دارند همکاری های موثر و با نتایج مثبت را داشته باشد.

ارائه مشاوره تخصصی

در اولین قدم و بنا بر نیاز مشتری، اقدام به ارائه مشاوره در زمینه بازسازی آپارتمان و مطرح کردن پیشنهادهای احتمالی بر اساس نیاز و دیدگاه مشتری می‌نماییم.

بازسازی اختصاصی

پس از تایید مشتری کار بازسازی آپارتمان آغاز شده و با در نظر گرفتن اصول مهندسی، نتیجه کار را که شامل تمام محاسبات ریز و درشت طراحی مطب است ارائه می کنیم.

بررسی نهایی

بررسی نظرات و پیشنهادات مشتری و اصلاح و تکمیل کار بر اساس نیازها و علایق او، در نهایت موجب ارائه طرحی با جزئیات کامل و کاملا قابل اجرا می‌گردد.

فروش به درخواست مشتری

بعد از اجرای کامل بازسازی و نوسازی , برج زیبایی به مشتریان هدفمند به فروش میرود. این کار برج شما را سریعتر و هدفمند تر به فروش میرساند.

تجهیز و تکمیل آپارتمان های زیبایی و پزشکی

اگر قصد تجهیز یا تکمیل واحد یا آپارتمان زیبایی یا پزشکی خود را دارید, جهت دریافت مشاوره های لازم, با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.