طراحی, نظارت و اجرای پروژه های لوکس | سرمایه گذاری در املاک

بازسازی و تحویل آپارتمان های زیبایی و پزشکی

در برخی واحدها و آپارتمان های صنعت زیبایی_پزشکی با کمی خوش سلیقگی و کمی دانش فنی می‌توان ارزش ملک را به حد قابل توجهی افزایش داد،تجهیز و تکمیل یک واحد آپارتمان یا یک ساختمان کامل در حوزه زیبایی باید منطبق بر اصول آن بیزنس و در جهت افزایش سود سرمایه و افزایش درآمدهای صنوف مستقر در آن ساختمان باشد.

کسی که چیزی از صنعت زیبایی نمی‌داند ممکن است در بازسازی و تکمیل آن سازه مورد نظر دچار اشتباهات استراتژیک و غیر قابل جبرانی شود به عنوان مثال اگر قرار باشد طبقه پنجم یک ساختمان برای تاسیس کلینیک زیبایی و طبقه دوم آن برای آرایشگاه زنانه استفاده شود بدون رعایت استاندارها در ارتفاع در،عرض آسانسور،ارتفاع سقف،نوع کف پوش و خیلی موارد دیگر،مالکین ساختمان دچار خسارت های عمده ای می شوند.

شرکت املاک VQS برای جلسه حضوری و همفکری در این صنعت اعلام آمادگی می‌کند.

سرمایه گذاری در املاک , بازسازی ساختمان , بازسازی برج , بازسازی آپارتمان

برای ارائه مشاوره با شما تماس میگیریم:

تمامی مراحل فروش برج و بازسازی برج طبق قراردادی که با مالک بسته شده است به اجرا میرسد, و هیچگونه عملی مغایر با قرارداد تنظیم شده بین مالک و شرکت املاک vqs با مدیریت وحید قاسمی صورت نمیپذیرد.

هدف شرکت املاک vqs بازسازی برج های زیبایی و یا بازسازی ساختمان های نیمه کاره و تبدیل آنها به برج های زیبایی و ساختمان های زیبایی است. ساختمان هایی که واحد های آنها شامل کلینیک زیبایی و سالن های زیبایی مدرن و با امکانات بروز باشد, همچنین اینکه واحد هایی از این آپارتمان ها و برج های زیبایی به مطب های زیبایی اختصاص میابد.

نمونه پروژه ها

بازسازی ساختمان توسط تیم vqs

شرکت بازسازی ساختمان vqs سابقه درخشانی در زمینه بازسازی و فروش انواع برج و ساحتمان های نوساز, قدیمی و یا نیمه کاره دارد. این شکت بازسازی آپارتمان در تهران پیشنهادات ویژه و عالی را در زمنیه بازسازی برج و بازسازی ساحتمان زیبایی و اداری را در اختیار شما قرار میدهد. شرکت بازسازی ساختمان vqs با داشتن یک تیم حرفه ای از بهترین طراحان, بازسازی ساختمان قدیمی و یا ساحتمان نیمه تمام شما را در کمترین زمان و با بهترین قیمت ها طراحی کرده و در صورت داشتن قصد فروش یکجا ساحتنا, کل ساحتمان و برج را نیز به مشاغلی که در زمینه زیبایی قالیت میکنند به فروش میرساند. این یک فرصت است که ساحتمان و برج شما به معروف ترین ساحتمان زیبایی و یا برج زیبایی منطقه و یا شهرتان تبدیل شود. 

ارائه مشاوره تخصصی

در اولین قدم و بنا بر نیاز مشتری، اقدام به ارائه مشاوره در زمینه بازسازی آپارتمان و مطرح کردن پیشنهادهای احتمالی بر اساس نیاز و دیدگاه مشتری می‌نماییم.

بازسازی اختصاصی

پس از تایید مشتری کار بازسازی آپارتمان آغاز شده و با در نظر گرفتن اصول مهندسی، نتیجه کار را که شامل تمام محاسبات ریز و درشت طراحی مطب است ارائه می کنیم.

بررسی نهایی

بررسی نظرات و پیشنهادات مشتری و اصلاح و تکمیل کار بر اساس نیازها و علایق او، در نهایت موجب ارائه طرحی با جزئیات کامل و کاملا قابل اجرا می‌گردد.

فروش به درخواست مشتری

بعد از اجرای کامل بازسازی و نوسازی , برج زیبایی به مشتریان هدفمند به فروش میرود. این کار برج شما را سریعتر و هدفمند تر به فروش میرساند.

صفر تا صد بازسازی برج زیبایی

بازسازی برج زیبایی و ساختمان های زیبایی یکی از فعالیت های پررنگ شرکت vqs است. ساختمان هایی که نیمه کاره و یا لازم به بازسازی هستند را به برج های زیبایی, ساختمان و آپارتمان زیبایی تبدیل کرده و همین امر موجب بالا رفتن برج ها و ساختمان های تجاری شما خواهد شد. از آنجایی که شرکت املاک VQS مشتری های خاص خود را برای فروش آپارتمان و ساختمان زیبایی دارد, میتواند بعد از اتمام بازسازی, ساختمان را به صورت یکجا به مشتری های خاص خود با قیمت کارشناسی شده و بروز بفروشد.

ساختمان های زیبایی و برج های زیبایی از جمله ساختمان هایی هستند که باید شرایط لازم را برای فروش داشته باشند, هم از نظر موقعیت ساختمان و هم تعداد طبقات و…. در هر صورت تیم املاک VQS به بهترین نحو برج شما را تبدیل به برج زیبایی نموده و بفروش میرساند. بازسازی ساختمان زیبایی و نوسازی آپارتمان زیبایی از جمله خدمات مهمی است که تیم  vqs ارائه میدهد, بنابراین بهتر است نوسازی برج زیبایی خود را به تیمی بسپارید که هم تیم معماری قوی داشته باشد و هم در زمینه زیبایی تخصص ویژه داشته تا برج شما تبدیل به شاخص ترین برج زیبایی شهرتان شود.

بازسازی برج های نیمه کاره

در برخی از پروژه ها نیز بحث تکمیل و بازسازی برج ها و ساختمان های نیمه کاره است. اینگونه پروژه های نیمه کاره, هزینه بازسازی مضاعفی را متحمل میشوند و همچنین زمان اجرای پروژه نیز بیشتر خواهد بود. بازسازی ساختمان های نیمه کاره از جمله تخصص های ویژه شرکت املاک vqs است که شما میتوانید صفر تا صد اجرای بازسازی و نوسازی برج ها و ساختمان های نیمه کاره و یا قدیمی خود را به شرکت vqs  و تیم حرفه ای آن بسپارید.

قوانین بازسازی ساختمان نیمه کاره

در ابتدای کار بازسازی برج و بازسازی ساختمان باید قوانینی که برای نوسازی ساحتمان های زیبایی و اداری و… وجود دارد را بدانید. طبق قوانین اعلام شده در نوسازی نباید تغییرات اساسی در ظاهر اصلی خانه داشته باشید. البته این قانون کم و بیش برای بازسازی و تکمیل ساختمان نیمه کاره صدق نمیکند, چرا که دست طراح و پیمانکار برای ایجاد تغییرات در بازسازی آپارتمان نیمه کاره و بازسازی کل ساحتمان نیمه تمام باز تر است, البته نسبت به یک ساختمان قدیمی تر که تنها نیاز به نوسازی دارد و از قبل تکمیل شده است. در کل بازسازی شامل تغییرات لازم و واجب برای دیوارها مثل گچ دیوار, تغییرات در کف پوش ها و تغییرات در کابینت ها و دوراسیون, تغییرات در سیستم های تهویه و سیستم های امنیتی را نیز شامل میشود.

برای برخی از اقدامات بازساری که در ادامه لیست نموده ایم مجوز شهرداری لازم است:

  • تخریب دیوار یا تیغه‌های داخلی ساختمان که ممکن است به استحکام ساختمان آسیب بزند. 
    جابجا کردن راه‌‌پله‌
    جابجایی دیوارهای پارکینگ درصورتی که باعث خراب شدن فضای آن شود.
    جابجایی قسمت‌هایی از ساختمان که طبق قوانین شهرداری ممنوع است.

اقدامات زیر نیازی به مجوز های شهرداری ندارند:

سفیدکاری و سیمان کاری
تعمیرات مربوط به لوله‌کشی و سیم‌کشی ساختمان
نقاشی
ایجاد تغییرات در حیاط و محوطه ساختمان
نصب پکیج، شوفاژ و کولر
تعویض درب و پنجره
ساخت استخر یا حوض درصورتی که به فضای پارکینگ آسیب نزند.
تعمیر و تعویض نمای ساختمان
اقدامات مربوط به چاه فاضلاب
تغییرات مربوط به شیروانی و بام
تعمیرات مربوط به حمام و سرویس بهداشتی

بازسازی برج های قدیمی

اول: قدمت برج یا ساختمان : در نظر گرفتن قدمت ساختمان و برجی که قصد بازسازی و نوسازی آن را دارید یکی از مهمترین فاکتور هایی است که باید پیش از شروع پروژه به آن پرداخته شود. به این دلیل که اگر برج یا ساختمان مورد نظر قدمت و عمر ساخت بالایی داشته باشد ابتدا پروسه های زیرساختی آن و سپس روند های بازسازی صورت پذیرد.

دوم: نظرات و سلایق مالک: برای مثال اگر مالک تمایل به جابجایی دیواری هایی داشته باشد و یا بخش هایی از ساختمان را بخواهد از نظر سازه ای تغییر دهد, قطعا پروسه نوسازی و بازسازی ساختمان زمانبر تر خواهد شد. به عنوان نمونه مالک بخواهد یک دیواری را بردارد تا به فضای یک اتاق اضافه نماید و… بنابراین شرکت املاک که وظیفه ارائه طرح را دارد باید این تغییرات را در طراحی های اولیه نیز لحاظ نماید تا به اجرا برسند. بنابراین در بازسازی برج های قدیمی, سلیقه مالک و کارفرما نیز در زمانبندی اجرای پروژه و یا هزینه های پروژه تاثیر بسیار زیادی دارد.

بازسازی و تحویل آپارتمان های زیبایی و پزشکی

اگر قصد بازسازی واحد یا آپارتمان زیبایی یا پزشکی خود را دارید, جهت دریافت مشاوره های لازم, با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.