راه اندازی سالن زیبایی

تاسیس سالن زیبایی

شرکت املاک vqs با مدیریت وحید قاسمی, کارآفربن موفق و جوان کشورمان برای اشتغالزایی جوانان و سرمایه گذاری در بخش زیبایی مطمئن هم وطنان خود اقدام به راه اندازی سالن زیبایی با داشتن امکانات ویژه پوست و مو و آرایشی و اعطاء حق برند VQS و تجهیزات سالن زیبایی و همچنین راه اندازی خدمات پوست و مو در سرتاسر ایران نموده و در حال حاضر نیز این همکاری در راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو با جوانان کم سرمایه و یا سرمایه گذاران موفق و علاقمند به این زمینه فعالیت ادامه دارد.

تاسیس سالن زیبایی , شرایط تاسیس سالن زیبایی , راه اندازی سالن زیبایی , راه اندازی آرایشگاه , هزینه تاسیس سالن زیبایی , هزینه راه اندازی سالن زیبایی

برای ارائه مشاوره با شما تماس میگیریم:

نحوه همکاری جهت راه اندازی سالن زیبایی

وحید قاسمی , کارآفرین موفق کشورمان با داشتن ایده های راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری روی بخش سالن زیبایی مطمئن در مشغلی که متقاضی بروز و فراوان دارند, در سال 1400 اقدام به راه اندازی سالن زیبایی و کلینیک پوست و مو با داشتن تجهیزات بروز نمود و این راه اندازی سالن زیبایی و پوست و مو همچنان ادامه دارد. شما میتوانید با اراتباط گرفتن با کارشناسان این شرکت و سپس ارتباط مستقیم با استاد وحید قاسمی مشاوره های لازم برای راه اندازی این شغل پردرآمد نمایید.

تاسیس سالن زیبایی , شرایط تاسیس سالن زیبایی , راه اندازی سالن زیبایی , راه اندازی آرایشگاه , هزینه تاسیس سالن زیبایی , هزینه راه اندازی سالن زیبایی

درآمد سالن زیبایی

وحید قاسمی, مدیر شرکت های vqs و در حال حاضر موسس ده ها کلینیک زیبایی و سالن های زیبایی VQS پوست و مو در شهر های مختلف ایران, درآمد کلینیک زیبایی و درآمد کلینیک پوست و مو و سالن های زیبایی vqs را از سی تا صد میلیون تومان برآورد نموده است. همانطور که میدانید این روز ها داشتن یک سالن زیبایی با خدمات زیبایی و پوست و مو از پردرآمد ترین مشاغل بوده و با داشتن پلن های تبلیغاتی و مدیریتی درست با کمک شرکت املاک و تبلیغات vqs با مدیریت وحید قاسمی میتوانید به راحتی به این درآمد های میلیونی دست یابید.


پیام وحید قاسمی: خدا را شاکرم که پس از گذرندان مراحل قانونی و اخذ مجوز های لازم برای تاسیس کلینیکهای پوست و مو, خدمات زیبایی و سایر خدمات شرکت های vqs توانسته ام تا کنون ده ها کلینیک زیبایی در شهر های مختلف هر استان و در سرتاسر کشور راه اندازی نموده و با داشتن برنامه های تبلیغاتی و مدیریتی و استراتژی های هدفمند هر یک از این کلینیک ها را به درآمد های میلیونی رسانده و به هدف اصلی کارم یعنی رضایتمندی مشتریانم برسم.

افتتاحیه ها

مشاوره راه اندازی کلینیک زیبایی

در ادامه صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی و اینکه برای راه اندازی آرایشگاه چه باید کرد را بصورت مفصل توضیح دادیه ایم. اما شما برای راه اندازی سالن آرایشی خود باید از یک مشاوره سالن زیبایی کامل استفاده کنید. شرکت زیبایی و املاک VQS که تخصص ویژه و تجربه بسیاری در زمنیه راه اندازی سالن آرایشی دارد آمادگی ارائه مشاوره راه اندازی و تاسیس سالن زیبایی را بصورت رایگان دارد. برای این کار یا فرم ابتدای صفحه را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند و مشاوره سالن زیبایی را دریافت نمایید, و یا از اطلاعات تماس و پل های ارتباطی دیگر سایت با ما در تماس باشید. توجه داشته باشید که اگر صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی را تحت نظارت شرکت زیبایی و املاک VQS انجام دهید شما نیازی نیست هیچ یک از مراحل گفته شده و سخت را انجام دهید, همچنین اینکه در هزینه راه اندازی سالن آرایشی نیز صرفه جویی خواهد شد.

بنابراین بهترین کاری که باید در حال حاضر انجام دهید صحبت کردن با یک مشاور راه اندازی سالن آرایشی است, این مشاوره تاسیس آرایشگاه میتواند به شما در تمام تصمیم گیری های مربوط به این شغل به شما کمک ویزه ای کند و بسیاری از مسائل را برای شما حل کند. پس شما قبل از هر چیزی به مشاوره راه اندازی سالن زیبایی و مشاوره راه اندازی سالن زیبایی نیازمندید. با ما در تماس باشید.

صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

راه اندازی سالن آرایشی

برای راه اندازی هر نوع کسب و کار نوپا و تازه ای باید نکاتی را در نظر گرفت که از همان ابتدای کار شما را به شکست نزدیک نکند. مخصوصا تاسیس سالن زیبایی هم مانند بقیه کسب و کارها بوده و راه اندازی آرایشگاه زنانه مراحل و دردسر های زیادی دارد. اگر این مراحل درست و اصولی طی شوند موفقیت موسس تضمین میشود و اگر در انجام دادن این مراحل اشتباهاتی داشته باشد و یا تجربه ای در این مسیر نداشته باشد قطعا با شکست مواجه شده و همه زحمات موسس اصطلاحا بر باد میرود, که البته این امر روحیه موسس را نیز کاملا از بین میرود و ممکن است دیگر میلی به شروع تازه نداشته باشد.

در این صفحه مراحل راه اندازی آرایشگاه را عنوان نموده و در پایان مطالعه میتوانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و مشاوره های لازم را نیز در این زمینه دریافت نمایید, بهترین کار سپردن راه اندازی آرایشگاه به سرکت vqs است که تجربه بالایی در افتتاح و راه اندازی کلینیک و سالن های زیبایی زیادی در کشور را دارد . از مراحل ابتدایی تا افتتاحیه و به درآمد رسیدن شما در کنارتان خواهد بود.

تاسیس سالن آرایشی پیش نیاز هایی دارد که باید آنها را حسابشده و دقیق انجام دهید و از وقوع مشکلات احتمالی در مسیر راه اندازی آرایشگاه زنانه و یا راه اندازی آرایشگاه مردانه جلوگیری کنید. این پیش نیاز ها را باید دقیق محاسبه کنید تا احتمال شکست شما را در مسیر تاسیس آرایشگاه زنانه و یا تاسیس آرایشگاه مردانه به حداقل برساند. فرقی ندارد که راه اندازی آرایشگاه کوچک باید یا راه اندازی سالن زیبایی بزرگ و گسترده تر و با خدمات بیشتر.

پس حتما برای آشناسس با این پیش نیاز ها و مراحل راه اندازی سالن آرایشی مطالب را تا انتهای صفحه مطالعه نمایید و یا با کارشناسان ما برای ارائه مشاوره های تلفنی, آنلاین و یا حضوری ارتباط برقرار کنید.

راه اندازی سالن آرایشگاه زنانه و یا راه اندازی آرایشگاه مردانه نیازمند مجوز ها و امکانات و هزینه هایی است که در ادامه هر یک را مورد بررسی قرار میدهیم. پس در نظر داشته باشید که تاسیس آرایشگاه زنانه و یا آرایشگاه مردانه فرقی ندارد که راه اندازی سالن زیبایی کوچک باید یا تاسیس آرایشگاه بزرگ, باید با راه اندازی این کسب و کار آشنایی لازم و اطلاعات کافی را داشته باشید که سرمایه خود را از دست ندهید.

صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی

همانطور که گفتیم راه اندازی آرایشگاه مردانه و راه اندازی آرایشگاه زنانه مراحلی دارد که باید با آنها آشنا بوده و بتوانید به درستی این مراحل را طی کنید. اگر بخواهیم صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی را به شما آموزش دهیم باید ابتدا به هزینه های راه اندازی سالن آرایشی پرداخته که خود هم شامل هزینه های تجهیزات و محل آرایشگاه و هزینه های مجوز بوده و هم هزینه های تبلیغات و….

یکی از مهمترین مراحل راه اندازی سالن آرایشی گرفتن مجوز سالن زیبایی است, بعد از این مراحل پیچیده و طی کردن مراحل اداری و… تازه کار آغاز میشود. در این صفحه به صفر تا صد مراحل راه اندازی سالن زیبایی میپردازیم اما پیشنهاد ما برای از دست نزفتن سرمایه تان و درست طی کردن مراحل تاسیس سالن زیبایی این است که مراحل تاسیس آرایشگاه زنانه و یا مراحل تاسیس آرایشگاه مردانه خود را به شرکت با تجربه vqs بسپارید.

سوال هایی که ممکن است ذهن شما را درگیر نماید که اصلا از کجا شروع کنیم ئ مراحل افتتاح سالن زیبایی چیست و… را در ادامه برای شما لیست میکنید که بدانید در این صفحه پاسخ تمامی این سوالات را خواهید گرفت و درنهایت با تماس با کارشناسان و مشاورین شرکت VQS بدون هیچ دغدغه ای میتوانید راه اندازی سالن زیبایی خود را آغاز نمایید.

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که شما از خود و کارشناسان میپرسید همین است, برای راه اتدازی سالن زیبایی چه باید کرد؟ همانطور که میدانید راه اندازی سالن آرایشی مراحلی دارد که در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت اما بهترین راه برای از دست ندادن سرمایه خود و راحت تر راه اندازی نمودن آرایشگاه خود همکاری با شرکت VQS است که تا کنون در سرتاسر ایران سالن و کلینیک های زیادی افتتاح نموده است.

اینکه چگونه آرایشگاه مردانه بزنیم ؟ هم از سوالات پرتکرار سرمایه داران و علاقمندان به راه اندازی و تاسیس سالن زیبایی است. 

نحوه تاسیس آرایشگاه مردانه ؟ و اینکه چطور آرایشگاه بزنیم ؟ و مراحل آرایشگاه زدن هم میتواند از سوالات پرتکرار شما در زمینه راه اندازی سالن آرایشگاه مردانه و زنانه باش. پس با مزالب این صفحه همراه باشید.

مراحل راه اندازی آرایشگاه مردانه و صفر تا صد راه اندازی آرایشگاه مردانه نیز از دیگر سوال هایی است که در این مورد زیاد پرسیده میشود. نگران نباشید, پاسخ تمامی سوالات شما در این صفحه و نزد مشاورین ماست.

فرقی ندارد که سوال شما اسن است که چگونه آرایشگاه بزنیم یا چگونه آرایشگاه تاسیس کنیم, پاسخ سوالات شما نزد کارشناسان و مشاورین ماست که شما میتوانید با ارتباط گرفتن با آنها پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

مراحل راه اندازی سالن زیبایی

تا این بخش ذهنیت کلی شما در مورد مراحل راه اندازی سالن زیبایی زنانه و مراحل راه اندازی آرایشگاه مردانه شکل گرفت. در ادامه میخواهیم به بحث هایی چون سرمایه لازم برای راه اندازی سالن زیبایی , مجوز سالن زیبایی , تجهیزات لازم و مدارک لازم برای تاسیس آرایشگاه صحبت کنیم پس مطلب را تا انتها دنبال کنید.

صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی , مراحل افتتاح سالن زیبایی

هزینه راه اندازی سالن زیبایی

محاسبه کردن هزینه های تاسیس آرایشگاه هم از مهمترین کارهایی است که پیش از هر اقدامی باید به آن پرداخته شود. در صورتی که در این محاسات خطاهایی رخ دهد ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. پس شما باید تمام هزینه های راه اندازی آرایشگاه خود را محاسبه نموده و وارد برنامه کاری خود کنید.

به این موضوع توجه داشته باشید که در محاسبه هزینه تاسیس سالن زیبایی و هزینه تاسیس آرایشگاه خود نباید از ریز ترین و کمترین خرج ها هم چشم پوشی کنید, محاسبه هزینه های تنها به این معنی نیست که شما فقط هزینه هایی که قرار است خرج کنید را در نظر بگیرید, شما باید برنامه و پلن های دقیقی برای نرخ ها و هزینه هایی که قرار است به مشتریان خود ارائه نمایید را نیز حساب کنید. بنابراین میتوان نتیجه گرفت برای محاسبه هزینه راه اندازی سالن زیبایی زنانه و هزینه راه اندازی آرایشگاه مردانه خود باید همه عمواملی که بر روی خدمات شما موثر هستند را حشاب کرده و آن را با میزان سود خودتان مقایسه نمایید و در نهایت هزینه هزینه نهایی راه اندازی آرایشگاه زنانه و هزینه نهایی راه اندازی آرایشگاه مردانه خود را ثبت و اعلام نمایید. هزینه های راه اندازی آایشگاه زنانه با هزینه های راه اندازی آزایشگاه مردانه تفاوت چندانی ندارد, پس برای هر یک تمام حساسیت خود را به خرج دهید.

مهمترین هزینه های تاسیس آرایشگاه

در این بخش مهمترین هزینه راه اندازی یک آرایشگاه زنانه و هزینه راه اندازی یک آرایشگاه مردانه را عنوان میکنیم, شما باید برای هر یک از این موارد برنامه ریزی های دقیقی داشته باشید وگرن ممکن است سرمایه خود را از دست دهید. پیشنها مشاورین کسب و کار سپردن راه اندازی سالن زیبایی خود به شرکت های فعال در این زمینه است, شرکت زیبایی و املاک VQS در سرتاسر ایران سالن و کلینیک های زیبایی بسیاری را افتتاح نموده است.

هزینه لازم برای راه اندازی آرایشگاه زنانه و هزینه تاسیس آرایشگاه مردانه:

 • هزینه خرید یا رهن و اجاره مکان سالن زیبایی
 • هزینه خرید دکوراسیون و وسایل تزئینی سالن
 • هزینه تجهیزات لازم برای آرایشگاه
 • هزینه گرفتن مجوز های لازم برای تاسیس سالن زیبایی
 • هزینه آموزش ها و حقوق کارکنان
 • هزینه های مشاوره راه اندازی سالن زیبایی در صورت گرفتن کوچ
 • هزینه خدمات عمومی مانند برق و آب و گاز 
 • هزینه خرید تجهیزاتی مثل لپتاپ, تلفن وراه اندازی اینترنت و شبکه سالن
 • و…

تجهیزات لازم برای راه اندازی سالن زیبایی

خرید تجهیزات لازم برای راه اندازی آرایشگاه زنانه و تجهیزات لازم برای راه اندازی آرایشگاه مردانه یکی از مواردی است که تاثیر بالایی روی محاسبه هزینه های راه اندازی آرایشگاه شما دارد که باید بصورت دقیق و با حساسیت بالایی محاسبه شود, پس شما باید بدانید که چه وسایلی را نیاز دارید تا بتوانید سالن خود را افتتاح نمایید.

در ادامه لیست کاملی از وسایل مورد نیاز برای راه اندازی آرایشگاه را عنوان نموده ایم: البته این تجهیزات جدا از تجهیزات و دستگاه های تخصصی برای خدمات پوستی و آرایشی شماست.

 • صندلی اصلاح
 • صندلی میکاپ
 • صندلی پدیکور
 • سشوار, قیچی, بابلیس و…
 • کابین دوش
 • تخت اپیلاسیون
 • میز ناخن
 • سرشور
 • تخت ماساژ
 • وسایل اتاق انتظار
 • کمد و قفسه

وام برای راه اندازی سالن زیبایی

بسیاری از علاقمندان به صنعت زیبایی برای راه اندازی آرایشگاه خود به دنبال وام برای راه اندازی سالن زیبایی هستند, در صرتی بخش از سرمایه شما برای راه اتدازی آرایشگاه آماده است بهتر است قبل از دریافت وام برای راه اندازی سالن زیبایی با مشاوران ما در شرکت VQS ارتبط گرفته تا اگر شرایط همکاری با این شرکت را در جهت افتتاح سالن زیبایی خود با کمک متخصصین و کارشناسان در این زمینه را دارید این فرصت را از دست ندهید. چرا که ممکن است به درستی موفق به تاسیس آرایشگاه نشوید و هم سرمایه و هم وام خود را از دست دهید. پس بهتر است با کارشناسان در این زمینه همکاری نمایید و ریسک از دست دادن سرمایه خود را به صفر برسانید.

صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

سرمایه برای راه اندازی آرایشگاه

سرمایه برای راه اندازی آرایشگاه زنانه و سرمایه لازم برای آرایشگاه مردانه دقیقا همان هزینه های راه اندازی آرایشگاه است که در بخش های قبل به آنها پرداختیم. سرمایه سالن زیبایی دقیقا به تجهیزات لازم برای راه اندازی آرایشگاه, هزینه های گرفتن مجوز های سالن زیبایی, هزینه خرید, رهن و اجاره مکان برای افتتاح سالن زیبایی بستگی دارد. سرمایه گذاری در سالن زیبایی یکی از پردرآمد ترین سرمایه گذاری ها در ایران است, چرا که این صنعت در ایران خواهان بسیاری دارد, همچنین اینکه میتوانید خدمات متنوعی را در سالن زیبایی خود ارائه دهید و به درآمد های بالایی در این کسب و کار پرسود برسید بنابراین سرمایه گذاری در سالن زیبایی انتخاب درستی است به شرطی که راه اندازی سالن زیبایی را به کارشناسان با تجربه بسپارید و خطر از دست دادن سرمایه را به جان نخرید.

اگر سرمایه برای سالن زیبایی  دارید و میخواهید سالن زیبایی خود را افتتاح نمایید تنها نیازمند همکاری با مشاورین کسب و کار و شرکت VQS جهت راه اندازی سالن زیبایی خود هستید. سالن های زیبایی VQS و کلینیک های vqs زیادی در سرتاسر ایران افتتاح شده اند و به درآمد های عالی رسیده اند. بدون همکاری با شرکت های زیبایی جهت راه اندازی سالن آرایش خود ممکن است سرمایه آرایشگاه و سرمایه لازم برای سالن زیبایی خود را از دست بدهید.

دقیقا این همان چیزی است که نباید روی آن ریسک داشته باشید, در صورت داشتن سرمایه اولیه برای سالن زیبایی با همکاری شرکت vqs ریسک از دست دادن سرمایه آرایشگاه خود را به صفر برسانید.

برای محاسبه سرمایه اولیه برای سالن زیبایی دقیقا باید تجهیزات, مجوز ها, مکان, تبلیغات و خدماتی که میخواهید به مشتریان خود ارائه دهید را در نظر بگیرید. با همکاری شرکت vqs شما بخش از هزینه های ماهیانه خود را نیز بر عهده شرکت نهاده و با خیال آسوده تری میتونید مرحله به اصطلاح خاک خوری اولیه تا به درآمد رسیدن سالن زیبایی خود را پشت سر بگذارید.

حداقل سرمایه برای آرایشگاه زنانه و حداقل سرمایهبرای آرایگاه مردانه را با توجه به نرخ ارز و تورم و امکانات و تجهیزات و مجوز هایی که لازم است محاسبه کنید. اگر اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چگونه با سرمایه کم آرایشگاه زنانه تاسیس کنیم ؟

اول باید ببینید این سرمایه کم شما در چه حد و اندازه کم است! اگر تنها سرمایه گرفتن مجوز ها را دارید و از پس هزنیه های دیگر برنمی آیید شاید فعلا زمان مناسبی برای شروع کار شما نست. اما اگر با محاسبات هزینه های لازم برای راه امدازی سالن زیبایی و سرمایه برای آرایشگاه زنانه و مردانه به این نتیجه رسیدین که نیمی از سرمایه لازم برای تاسیس آرایشگاه زنانه و مردانه را دارید و نیم دیگر نیز بزودی در دسترس شما قرار میگیرد, ممکن است همکاری با شرکت vqs هم فرصتی خوبی باشد که شما در کنار اینشرکت مانند دیگر سالن های vqs افتتاح شده سالن زیبایی خود را افتتاح نموده و به درآمد برسید.

در صورتی که همه سرمایه اولیه برای آرایشگاه زنانه را نیز دارید که نباید خطر از دست دادن سرمایه را به جان بخرید, این خطر را در کنار شرکت vqs به صفر برسانید.

مدارک لازم برای تاسیس سالن زیبایی

قبل از اینکه برای گرفتن مجوز سالن زیبایی اقدام نمایید بهتر است مدارک لازم برای تاسیس آرایشگاه را بدانید و آماده کنید. در این بند اینکه برای افتتاح سالن زیبایی چه مدارکی لازم است را مورد بررسی قرار میدهیم. 

از جمله مدارک لازم جهت راه اندازی آرایشگاه زنانه, مدارک آموزشی, شناسایی و ملکی است, با داشتن این مدارک متوانید برای گرفتن مجوز های لازم برای تاسیس سالن زیبایی اقدام نمایید. 

برای اخذ مجوز و برای تاسیس سالن زیبایی چه مدارکی لازم است ؟

به این نکته توجه داشته باشید که مدارک به همراه کپی برابر اصل شده ارائه شود.

 • مدارک شناسایی
 • کپی تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی
 • کپی مدرک تحصیلی ( به جز اینکه فرد بالای 50 سال باشد)
 • کپی مدرک فنی و حرفه ای
 • عکس پرسنلی 3 در 4 دوازده قطعه
 • فیش واریز حق عضویت ( حداکثر 5 برابر حق عضویت اتحادیه)
 • فیش واریز مبلغی معین به اداره خزانه داری کشور
 • برای بانوان متاهل رضایت محضری همسر و برای بانوان مجزد رضایت محضری پدر!!!!!!!!!!!!!!
 • مدارک ملکی, که در ادامه آنها را نیز معرفی مینماییم.

مدارک ملکی لازم برای تاسیس سالن زیبایی

 • سند مالکیت به نام فرد متقاضی
 • اجاره نامه رسمی به نام متقاضی (اجاره نامه باید دارای کد رهگیری باشد)
 • اجاره نامه عادی (با اخذ تعهد محضری) به نام فرد متقاضی
 • مبایعه‌نامه به نام متقاضی
 • رسید پرداخت اجاره‌بهای معتبر
 • قرارداد اجاره محل کسب با ادارات و سازمان های دولتی، نهادها، شهرداری، شرکت های تعاونی مسکن و شرکت های خاص صنفی، شرکت های تحت پوشش سازمان های دولتی و نهاد ها

صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]