طراحی, نظارت و اجرای پروژه های لوکس | سرمایه گذاری در املاک

راه اندازی کلینیک زیبایی

تاسیس کلینیک زیبایی

شرکت املاک vqs با مدیریت وحید قاسمی, کارآفربن موفق و جوان کشورمان برای اشتغالزایی جوانان و سرمایه گذاری مطمئن هم وطنان خود اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی با داشتن مرکز لیزر و اعطاء حق برند VQS و دستگاه لیزر و همچنین راه اندازی خدمات پوست و مو در سرتاسر ایران نموده و در حال حاضر نیز این همکاری در راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو با جوانان کم سرمایه و یا سرمایه گذاران موفق و علاقمند به این زمینه فعالیت ادامه دارد.

راه اندازی کلینیک زیبایی , تاسیس کلینیک زیبایی , شرایط تاسیس مرکز لیزر , هزینه تاسیس کلینیک زیبایی , راه اندازی مرکز لیزر , تاسیس مرکز لیزر

برای ارائه مشاوره با شما تماس میگیریم:

نحوه همکاری جهت راه اندازی کلینیک زیبایی

وحید قاسمی , کارآفرین موفق کشورمان با داشتن ایده های راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری مطمئن در مشغلی که متقاضی بروز و فراوان دارند, در سال 1400 اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو با داشتن مرکز لیزر نمود و این راه اندازی کلینیک زیبایی و پوست و مو همچنان ادامه دارد. شما میتوانید با اراتباط گرفتن با کارشناسان این شرکت و سپس ارتباط مستقیم با استاد وحید قاسمی مشاوره های لازم برای راه اندازی این شغل پردرآمد نمایید.

راه اندازی کلینیک زیبایی , تاسیس کلینیک زیبایی , شرایط تاسیس مرکز لیزر , هزینه تاسیس کلینیک زیبایی , راه اندازی مرکز لیزر , تاسیس مرکز لیزر , درآمد کلینیک زیبایی
راه اندازی کلینیک زیبایی , تاسیس کلینیک زیبایی , شرایط تاسیس مرکز لیزر , هزینه تاسیس کلینیک زیبایی , راه اندازی مرکز لیزر , تاسیس مرکز لیزر

درآمد کلینیک زیبایی

وحید قاسمی, مدیر شرکت های vqs و در حال حاضر موسس ده ها کلینیک زیبایی و پوست و مو در شهر های مختلف ایران, درآمد کلینیک زیبایی و درآمد کلینیک پوست و مو را از سی تا صد میلیون تومان برآورد نموده است. همانطور که میدانید این روز ها داشتن یک کلینیک با خدمات زیبایی و پوست و مو از پردرآمد ترین مشاغل بوده و با داشتن پلن های تبلیغاتی و مدیریتی درست با کمک شرکت vqs با مدیریت وحید قاسمی میتوانید به راحتی به این درآمد های میلیونی دست یابید.

پیام وحید قاسمی: خدا را شاکرم که پس از گذرندان مراحل قانونی و اخذ مجوز های لازم برای تاسیس کلینیکهای پوست و مو, خدمات زیبایی و سایر خدمات شرکت های vqs توانسته ام تا کنون ده ها کلینیک زیبایی در شهر های مختلف هر استان و در سرتاسر کشور راه اندازی نموده و با داشتن برنامه های تبلیغاتی و مدیریتی و استراتژی های هدفمند هر یک از این کلینیک ها را به درآمد های میلیونی رسانده و به هدف اصلی کارم یعنی رضایتمندی مشتریانم برسم.

افتتاحیه ها

مشاوره راه اندازی کلینیک زیبایی

در ادامه صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی و اینکه برای راه اندازی مرکز لیزر چه باید کرد را بصورت مفصل توضیح دادیه ایم. اما شما برای راه اندازی موسسه زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو خود باید از یک مشاوره کلینیک زیبایی کامل استفاده کنید. شرکت زیبایی VQS که تخصص ویژه و تجربه بسیاری در زمنیه راه اندازی مرکز زیبایی دارد آمادگی ارائه مشاوره تاسیس کلینیک زیبایی را بصورت رایگان دارد. برای این کار یا فرم ابتدای صفحه را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند و مشاوره کلینیک زیبایی را دریافت نمایید, و یا از اطلاعات تماس و پل های ارتباطی دیگر سایت با ما در تماس باشید. توجه داشته باشید که اگر صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را تحت نظارت شرکت زیبایی VQS انجام دهید شما نیازی نیست هیچ یک از مراحل گفته شده و سخت را انجام دهید, همچنین اینکه در هزینه راه اندازی مرکز لیزر نیز صرفه جویی خواهد شد.

بنابراین بهترین کاری که باید در حال حاضر انجام دهید صحبت کردن با یک مشاور راه اندازی کلینیک زیبایی است, این مشاوره تاسیس کلینیک پوست و مو میتواند به شما در تمام تصمیم گیری های مربوط به این شغل به شما کمک ویزه ای کند و بسیاری از مسائل را برای شما حل کند. پس شما قبل از هر چیزی به مشاوره راه اندازی کلینیک زیبایی و مشاوره تاسیس کلینیک پوست و مو نیازمندید. با ما در تماس باشید.

صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

راه اندازی کلینیک لیزر

اولین قدم جهت راه اندازی کلینیک لیزر گرفتن مجوز های لازم برای این کار است که در ادامه یصورت مفصل در مورد مجوز های لازم برای راه اندازی مرکز لیزر صحبت نموده ایم.  با فرض بر اینکه از این مرحله ها عبور نموده ایم به ادامه بحث تاسیس کلینیک لیزر میپردازیم؛ قطعا برای مرحله بعد باید طرح توجیهی یا یک طرح کسب و کار نیزی آماده شود, چون همه مراحل و فرآیند های کاری و اداری راه اندازی کلینیک زیبایی, مثل جذب سرمایه یا سرمایه گذار, طراحی های داخلی بعد از راه اندازی کلینیک زیبایی, انتخاب و خرید تجهیزات تاسیس کلینیک لیزر, و خرید مبلمتن و استخدام کارکنان پس از راه اندازی کلینیک لیزر بایستی بر اساس و پایه یک نقشه راه دقیق و کامل باشد.

همچنین در ادامه این مطلب, به طرح توجیهی راه اندازی کلینیک زیبایی نیز خواهیم پرداخت که پیشنهاد میشود حتما این بخش را نیز مطالعه فرمایید. همچنین اینکه میزان سرمایه قابل جذب برای راه اندازی مرکز لیزر موهای زائد و همینطور نرخ بازگشت این سرمایه نیز باید بررسی و محاسبه های مربوط به آن انجام گردد. این مراحل و کارها دقیقا و کاملا مطابق با استراتژی های برندینگ سازی کلینیک زیبایی و شیوه های جذب مشتری برای کلینیک زیبایی میباشد. پس هرچه روی برنامه ریزی جهت جذب مشتری تمرکز داشته باشید, نرخ بازگشت سرمایه شما نیز افزایش یافته و در این رابطه نیز باعث کاهش ریسک از دست رفتن سرمایه جهت راه اندازی مرکز لیزر موهای زائد میشود. حال پس از گذشتن از این مراحل میتوانید به فکر خرید یا اجازه ملک برای تاسیس مرکز لیزر خود باشد, همچنین اقدام به خرید و آماده سازی تجهیزات لازم برای تاسیس مرکز لیزر!

با توجه به افزایش نیاز های روز جامعه به خدمات زیبایی و لیزر موهای زائد, با در نظر گرفتن استراتژی های درست تاسیس مرکز لیزر مو و جذب مشتری برای کلینیک تازه تاسیس شده, این کسب و کار را به سود دهی بیشتر نزدیک نمود. در ادامه به مراحل و فرآیند تاسیس مرکز لیزر مو نیز خواهیم پرداخت که پیشنهاد میشود با دقت مطالعه فرمایید.

راه اندازی کلینیک پوست

راه اندازی کلینیک پوست و ثبت موسسه لیزر و خدمات زیبایی کاری است که تقریبا بیشتر در یک قرن اخیر مورد طرح و اجرا قرار گرفته است و اکنون یکی از پرسودترین و پردرآمد ترین مشاغل در دنیا بویژه در ایران مبدل شده است. در ادامه این مطالب به نحوه گرفتن مجوز برای راه اندازی کلینیک پوست و راه اندازی مطب زیبایی و صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری در بخش زیبایی , سرمایه گذاری در کلینیک زیبایی , سرمایه گذاری در سالن زیبایی , راه اندازی کلینیک زیبایی , راه اندازی سالن زیبایی , بازسازی کلینیک زیبایی

مزایای راه اندازی مطب زیبایی

تاسیس کلینیک زیبایی و تاسیس مرکز زیبایی با داشتن مجوز های قانونی پزشکی و وزارت بهداشت بسیار حائز اهمیت است, ثبت موسسه لیزر و زیبایی . یا تاسیس کلینیک زیبایی هم از این مقوله ها جدا نیست, پس اخذ تمامی مجوز های قانونی بسیار مهم است . ضرورت دارد. در صورتی که کلینیک زیبایی تاسیس شده خود را با تمامی مجوز های ضروری و قانونی راه اندازی نمایید میتوانید از مزیت های بسیار زیادی بهره مند شوید که در این بخش به برخی از چشمگیر ترین مزیت راه اندازی مطب زیبایی اشاره مینماییم.

 1. با تاسیس مرکز زیبایی و تاسیس کلینیک پوست و زیبایی, اولین مزیتی که دارد, اجازه فعالیت نمودن شما بطور رسمی و قانوی در کشور ایران خواهد بود. اینکه راه اندازی مرکز لیزر خود را در کدام شهر ها به انجام رسانده اید اهمیتی ندارد, مهم اخذ تمامی مجوز ها و طی نمودن تمامی مراحل قانونی تاسیس کلینیک پوست و زیبایی است, تا از تمامی مزیت های راه اندازی مرکز لیزر خود در هر شهری بهره ببرید.
 2. با تاسیس مرکز زیبایی پوست بصوت قانونی میتوانید تابلو کسب و کار خود را نیز نصب نمایید که بشدت در برندینگ سازی و تبلیغات موسسه زیبایی تان موثر خواهد بود.
 3. با تاسیس مرکز زیبایی پوست بصورت قانونی میتوانید بصورت کاملا مطمئن تبلیغات و بازاریابی های خود را در فضای آنلاین و محلی جهت جذب مشتری برای کلینیک زیبایی انجام دهید.
 4. فراموش نکنید که اگر راه اندازی کلینیک پوست و مو بصورت قانونی و با مجوز های کامل باشد موجب اعتماد سازی مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد و تعداد مشتری های شما خواهد شد.
 5. به راحتی نمیتوان یک نام رسمی برای کلینیک زیبایی خود انتخاب نمایید, مگر با اخد مجوز های لازم برای راه اندازی مرکز لیزر.
 6. این یک مورد را باید در ابتدای موارد عنوان مینمودیم! فراموش نشود که هدف اصلی شما از راه اتدازی مرکز لیزر چیست؟! بله! کسب درآمد, همانطور که میدانید راه اندازی مرکز لیزر پوست یکی از پردرآمد ترین مشاغل دنیاست.
 7. این که شما از یک برند تجاری و نام تجاری در کسب و کارتان استفاده نمایید موجب افزایش درآمد شما میشود.
 8. اینکه راه اندازی مرکز لیزر پوست شما بصورت قانونی انجام شده باشد, در جریان رقابت نمودن در دنیای اقتصاد و بازار کاری خود میتواند شما را از بسیاری همکاران خود جلو بیاندازد.
 9. با داشتن قانونی کلینیک پوست و مو تهران یا دیگر شهر های ایران میتواند بصورت گسترده تری به تبلیغات بپردازید, به عنوان نمونه تبلیغات در سطح بین المللی و…
 10. داشتن کلینیک تخصصی پوست و مو میتواند امکان دریافت وام های با شرایط بسیار عالی را برای شما از سوی بانک ها نیز فراهم سازد.
 11. اگر برای کلینیک تخصصی پوست و مو خود که به صورت قانونی نیز تاسیس شده است, بیمه نامه دریافت نمایید, میتواند از مسائلی مانند خسارت ها و خدمات در حوزه کلینیک پوست و مو که هر لحظه ممکن است با آن موجه شوید نیز بهره ببرید.
 12. نکته قابل توجهی که برای کلینیک پوست و مو که بصورت قانونی ثبت شده است وجود دارد این است که تاسیس موسسه زیبایی بصورت قانونی و با مجوز میتواند برای افرادی که تا بحال به آن محل رجوع نکرده اند موجب دلگرمی و ایجاد اعتماد شود.

تاسیس موسسه زیبایی

تاسیس موسسه زیبایی باید بصورت کاملا قانونی انجام شود و به هیچ عنوان اگر در این زمنیه تخصصی ندارید اقدام به راه اندازی مرکز زیبایی و لیزر بدون مشاوره با یک کارشناس در این زمنیه ننمایید. بسیاری افراد خود قادر به نوشتن تقاضا نامه ها و قرارداد های رسمی و قانونی جهت راه اندازی مرکز زیبایی  و تاسیس کلینیک لیزر نیستند, بنابراین باید تحت نظارت شرکت های صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را انجام میدهند اقدام به تاسیس مرکز مراقبت پوست و تاسیس موسسه زیبایی پوست خود نمایید.

عقد قرارداد شعبه اول کلینیک زیبایی در کاشان

یک موسسه زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو چه خدماتی ارائه میدهد ؟

با توجه به قانون های موجود در این موارد, کلینیک های زیبایی و لیزر میتوانند در موسسه زیبایی خود خدمات زیر را بصورت قانونی ارائه نمایند؛

 • همه خدمات و فعالیت هایی که در مراکز و سالن های زیبایی بانوان و آقایان در خصوص زیبایی و پاکسازی پوست و مو انجام میپذیرد در کلینیک تخصصی پوست و مو نیز قابل انجام است.
 • تزریق انواع بوتاکس و ژل در چارچوب های قانون و وزارت بهداشت و درمان در این مکان قابل ارائه است.
 • تمامی خدمات مربوط به رفع موهای زائد با استفاده از دستکاه و یا انواع گیاه های دارویی و طب سنتی نیز قابل ارائه است. این نکته را فراموش نکنید که دستگاه های لیزر باید با استاندارد های جهانی وزارت بهداشت همخوانی داشته باشد.
 • همچنین در کلینیک های زیبایی میتوان خدماتی مانند کاشت مو در صورتی که در محدوده زیبایی باشد نیز قابل انجام است.
 • پس از تاسیس کلینیک زیبایی خود میتوانید خدماتی مانند رفع لک و چین و چروک های صورت, جوش و دمل ها و دیگر ضایعات پوستی را نیز ازائه دهید. البته نکته ای که باید بدان اشاره نمود این است که این خدمات نباید مرتبط با جراحی های پزشکی باشد.

صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی

در این بخش میخواهیم صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی و در ادامه نیز سرمایه, هزینه ها و مجوز های لازم برای راه اندازی موسسه زیبایی را شرح دهیم. چگونه یک کلینیک زیبایی تاسیس کنیم ؟ بدون شک این روزها تاسیس مرکز لیزر و راه اندازی کلینیک تخصصی پوست و مو در تهران و دیگر شهر های ایران به یکی از پردرآمد ترین مشاغل تبدیل شده است. این به دلیل تقاضای زیاد خدمات زیبایی در ایران است. برای راه اندازی مرکز لیزر خود باید با مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی آشنایی داشته باشد.

برای راه اندازی مرکز لیزر چه باید کرد ؟

در کلینیک های زیبایی و پوست و مو خدمات زیبایی گوناگونی انجام یشود, از بیماری های پوست و مو تا لیزر موهای زائد, خدماتی مانند جوان سازی پوست و سلامت مو مانند تزریق انواع ژل و بوتاکس مو و خدمات درمانی مو و…

پس باید مراحل راه اندازی کلینیک لیزر را به خوبی بشناسید تا بتوانید در این کسب و کار به موفقیت لازم, یعنی رضایت مشتریان و درآمد بالا برسید.

آیین نامه تاسیس کلینیک پوست و مو

شما باید طرح توجیهی راه اندازی کلینیک زیبایی و آیین نامه تاسیس کلینیک پوست و مو را مطرح  و تمامی قوانین آن را اجرا و عمل نمایید. این آیین نامه و طرح توجیهی شاید مراحل سختی را به همراه داشته باشد اما در واقع نقشه راه شما برای راه اندازی مرکز لیزر تان است.

مجوز کلینیک زیبایی

در این قسمت به شرح و نحوه راه اندازی کلینیک لیزر میپردازیم که اتفاقا یکی از مهمترین و گام های اولیه مراحل راه اندازی کلینیک لیزر, مجوز کلینیک لیزر است.

در این بخش, مسائلی مانند هزینه مجوز کلینیک زیبایی, مراحل گرفتن مجوز کلینیک زیبایی, شرایط مجوز کلینیک زیبایی و این که مجوز کلینیک زیبایی را به چه کسانی میدهند نیز مطرح است که باید به این موارد بصورت کامل پرداخته شود. برای مجوز مرکز لیزر و دریافت مجوز موسسه زیبایی و لیزر باید ابتدا از طریق وزارت بهداشت و نظام پزشکی, پروانه تخصصی خدمات زیبایی را دریافت کنید. توجه داشته باشد که برای راه اندازی موسسه زیبایی و راه اندازی مطب زیبایی یا باید پزشک باشید یا با پزشکان همکاری نمایید. پس فکر میکنم پاسخ سوال مجوز کلینیک زیبایی را به چه کسانی میدهند را دریافت نمودید. برای دریافت مجوز موسسه زیبایی  و لیزر و مجوز مرکز لیزر باید با دقت و با مشاوره و همکاری کارشناسان متخصص و با تجربه در زمینه اخذ مجوز کلینیک پوست و زیبایی انجام شود.

چگونه مجوز کلینیک زیبایی بگیریم ؟ یکی دیگر از سوالات احتمالی افرادی که به دنبال تاسیس مرکز لیزر و کلینیک تخصصی پوست و مو هستند این است که چگونه مجوز کلینیک زیبایی بگیریم ؟ در واقع طریقه گرفتن مجوز کلینیک زیبایی به این صورت است که ابتدا باید مجوز کلینیک زیبایی وزارت بهداشت را دریافت نمایید, این یکی از مهمترین مجوز های لازم برای کلینیک زیبایی است. گرفتن مجوز کلینیک زیبایی یکی از سخت ترین و حساس ترین مراحل تاسیس کلینیک لیزر است که باید با نهایت دقت و حساسیت و کارشناسی شده انجام پذیرد.مجوز مرکز زیبایی از مراحل راه اندازی مرکز لیزر است که توصیه میشود بدون ارتباط با مشاور و کارشناسان متخصص در این زمینه وارد این قضیه نشوید.

برای اخذ مجوز کلینیک زیبایی میتوانید از پروانه طبابت یک پزشک عمومی نیز استفاده نمایید و اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی خود نمایید. مجوز کلینیک زیبایی و مجوز کلینیک زیبایی برای پرستاران نیز به سادگی گفتن آن نیست و حتما حتما حتما باید به شرکت های متخصص در این زمنیه سپرده شود.  مجوز کلینیک زیبایی پزشک عمومی و مجوز کلینیک زیبایی برای پرستاران کاملا با خرید مجوز کلینیک زیبایی و فروش مجوز کلینیک زیبایی متفاوت است و دریافت مجوز کلینیک زیبایی پوست را با اجاره مجوز کلینیک زیبایی و خرید مجوز کلینیک زیبایی و فروش مجوز کلینیک زیبایی متفاوت است. خرید و فروش و یا اجاره مجوز کلینیک زیبایی توصیه نمیشود چرا که در توافقات خود ممکن است در ادامه کار با مشکلات قضایی و … مواجه شوید.  پس باید مراحل گرفتن مجوز کلینیک زیبایی را به یک کارشناس سپرده تا به بهترین نحو این کار را برای شما انجام دهد. همچنین در ادامه به هزینه مجوز کلینیک زیبایی و شرلیط مجوز کلینیک زیبایی نیز که از مراحل تاسیس کلینیک لیزر هستند نیز خواهیم پرداخت.

افتتاح کلینیک زیبایی در چیتگر تهران

نحوه راه اندازی کلینیک زیبایی

در بخش قبل در مورد مجوز های لازم برای راه اندازی کلینیک زیبایی و توصیه هایی که در این زمینه وجود دارند صحبت نمودیم, در ادامه نیز به موارد دیگر نحوه راه اندازی کلینیک زیبایی مانند هزینه مجوز کلینیک زیبایی, هزینه راه اندازی مرکز لیزر, شرایط راه اندازی کلینیک زیبایی, شرایط لازم برای مرکز لیزر مانند سرمایه مرکز لیزر و سرمایه کلینیک زیبایی و در نهایت به بحث مشاوره راه اندازی کلینیک زیبایی خواهیم پرداخت. پیش از شرح این موارد به چند مرحله دیگر جهت راه اندازی موسسه زیبایی پرداخته ایم که ابتدا به این موارد نیز توجه ویژه داشته باشد.

احیای فضای مناسب برای تاسیس کلینیک لیزر و شروع کار

قطعا یک موسسه زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو به یک فضای مناسب با طراحی مناسب نیازمند است. پس شما باید مطابق با بودجه ای که دارید منطقه مورد نظر خود را برای راه اندازی کلینیک زیبایی انتخاب و سپس محل مورد نظر را نیز اجاره و یا خریداری نمایید.

فضای مناسب جهت راه اندازی مرکز لیزر شما باید این مشخصات را دارا باشد؛

 • مجهز به آسانسور
 • دارای ورودی مناسب
 • وجود حداقل دو اتاق
 • داشتن سالن انتظار
 • داشتن آبدارخانه, مرکز استرایلیزاسیون, ااق استراحت, اتاق رختکن و سرویس بهداشتی مناسب
 • مجهز به سیستم اطفا حریق
 • دارای تجهیزات و سیستم های تهویه مناسب
 • دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب

صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

طراحی داخلی کلینیک زیبایی

از دیگر مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی, طراحی داخلی کلینیک زیبایی است که باید این امر مهم را به کارشناسان و طرح داخلی متخصص در این زمنیه که اغلب نیز تیم های بسیار حرفه ای هستند بسپارید.

افرادی که وارد کلینیک زیبایی شما میشوند باید از طراحی فضای کلینیک حس آرامش و اطمینان دریافت نمایند, بنابراین اوقاتی که بیماران و یا زیباجویان در کلینیک و مرکز زیبایی شما سپری میکنند باید برای شما اهمیت بالایی داشته باشد. همچنین اینکه پرسنل و کارکنان کلینیک زیبایی نیز باید در این فضا بهترین حس ها را از طراحی فضای این محل دریافت نمایند.

استخدام پرسنل کلینیک زیبایی

از دیگر مراحل راه اندازی مرکز لیزر, استخدام نیرو و پرسنل کلینیک زیبایی است. شما باید برای انجام امور مدیریت کلینیک کارکنان باتجربه ای استخدام نمایید تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعین ارائه نمایند. به شما پیشنهاد میشود افراد دارای تخصص و سابقه کاری در این زمینه را استخدام نمایید.

شرایط راه اندازی کلینیک زیبایی

برای اینکه از نحوه راه اندازی کلینیک زیبایی و نحوه راه اندازی کلینیک لیزر بصورت کامل اطلاعات کسب نمایید, لازم است از شرایط راه اندازی کلینیک زیبایی نیز مطلع شوید.

برای تاسیس مرکز لیزر و یک کلینیک زیبایی باید با شرایط راه اندازی کلینیک لیزر و و شرایط لازم برای تاسیس مرکز لیزر آشنایی داشته باشید. از مهمترین شرایط تاسیس کلینیک لیزر و شرایط تاسیس کلینیک زیبایی میتوان به موارد زیر اشاره نمود؛

 • یکی از شرایط تاسیس کلینیک لیزر, انتخاب یک نام منحصر بفرد و خاص است. برای ارسال درخواست جهت اخد کجوز کلینیک زیبایی باید نامی را در درخواست خود ذکر نمایید که با دیگر کلینیک ها شباهت نداشته باشد.
 • باید بدانید که از دیگر شرایط لازم برای تاسیس مرکز لیزر, داشتن مجوز کلینیک زیبایی است که پیش تر توضیحاتی در این باره ارائه شد. شما باید مجوز های لازم را برای راه اندازی کلینیک زیبایی خود اخذ نمایید تا شرایط راه اندازی کلینیک لیزر را دارا شده بتوانید بصورت قانونی خدماتی که مجاز به انجام آنها هستید را نیز در این کلینیک انجام دهید. این خدمات های مجاز را در مطالب بالا عنوان نمودیم, حتما مطالعه نمایید. توجه داشته باشید که تجویز دارو انجام دیگر درمان ها در کلینیک زیبایی مجاز نیست.
 • اگر میخواید شرایط تاسیس مرکز لیزر مو های زائد را دارا باشید باید مرکز زیبایی خود را بصورت قانونی به ثبت برسانید تا در حال رسمی و قانونی بتوانید به ارائه خدمات و تبلیغات و بازاریابی محلی, آنلاین و حتی بین المللی خود بپردازید.
 • یکی دیگر از شرایط تاسیس مرکز لیزر موهای زائد داشتن آگاهی و اطلاعات کافی در مورد خدمات زیبایی است که ارائه میدهید, در صورت نداشتن این آگاهی و اطلاعات ممکن است عواقبی را برای شما به همراه آورد, مانند ابطال پروانه کلینیک!!
 • اگر میخواهید شرایط راه اندازی مرکز لیزر و شرایط تاسیس مرکز لیزر را داشته باشید باید توانید کلینیک خود را همواره با رقبای خود در این زمینه ارزیابی نموده و هر باراقدام به بهبود بخش های ضعیف تر و نیاز به ارتقا کلینیک خود نمایید تا همواره در کار خود جزو بهترین ها قرار گیرید.
 • نکته دیگری که در مورد شرایط تاسیس کلینیک زیبایی و شرایط ازم برای راه اندازی کلینیک زیبایی بدانید این است که, قوانین و شرایط ثبت و تاسیس کلینیک زیبایی در هر شهر متفاوت است, اما اگر شما تصمص به راه اندازی کلینیک زیبایی در شهر خود را دارید, بهتر است این کار را به یک متخصص در زمینه راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و مجوز ها و … بسپارید.

صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

سرمایه لازم برای کلینیک زیبایی

در اینکه جهت راه اندازی کلینیک زیبایی در هر یک از شهر های ایران, سرمایه لازم برای کلینیک زیبایی متفاوت است بحثی نیست, و همچنین با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحولات اقتصادی, مدت زمان اجرایی تمام مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی  و هزینه های در نظر گرفته شده که در ادامه نیز به معرفی هر یک خواهیم پرداخت متغیر است پس برآورد سرمایه لازم برای کلینیک زیبایی نیز متفاوت است.

فرآیند راه اندازی کلینیک زیبایی و برآورد میزان سرمایه گذاری در کلینیک زیبایی و البته برآرود های حدودی سرمایه گذاری کلینیک زیبایی در چند گام اساسی قابل پیش بینی است؛

 • تهیه برندبوک یا کتابچه برند و برندینگ سازی: به ویژه طراحی آرم و لوگو اختصاصی و طراحی نمای داخلی کلینیک لیزر و زیبایی.
 • تهیه محل راه اندازی کلینیک زیبایی: شما میتوانید یک محل مناسب را با توجه به بودجه اختصاصی تان برای این کار اجراه و یا خریداری نمایید. این محل باید شرایط لازم را برای راه اندازی مرکز لیزر داشته باشد که بصورت مفصل در مطال بالاتر آنها را معرفی نموده ایم.
 • تجهیزات لازم برای مرکز لیزر: این تجهیزات شامل خرید و نصب دستگاه های لیزر و زیبایی به همراه مبلمان و دکوراسیون میباشد.
 • استخدام نیرو ها: با توجه به نیاز های کلینیک زیبایی و ابعاد و خدمات آن, شرح شغلی و تعداد پرسنل کلینیک متفاوت است, ولی بجز متخصص پوست و مو قطعا به اپراتور لیزر, مدیر داخلی و نیرو های بخش صندوق و پذیرش خواهید بود.
 • طراحی استراتژی جذب مشتری برای کلینیک زیبایی: طراحی مسیر های پذیرش مشتری, ارائه مشاوره های لازم به مراجعین و ارائه دیگر خدمات به مراجعین مانند آماده سازی پرسنل برای جذب بیمار و آماده سازی این فرآیند ها و ست اداری.
 • اخذ مجوز: قطعا گرفتن مجوز کلینیک زیبایی شامل هزینه های قابل توجهی خواهد بود که در محاسبه و برآیند سرمایه گذاری در کلینیک زیبایی نیز موثر است.
 • مارکتینگ و تبلیغات: هنگام محاسبه سرمایه لازم برای کلینیک زیبایی باید به برنامه تبلیغاتی خود نیز توجه داشته باشید, این تنها شامل تبلیغات محلی, گسترده و یا آنلاین نیست, قطعا شما به ادمین فضای مجازی و کارشناس تبلیغات نیز نیاز خواهید داشت.
 • فعالیت های کلینیک و جذب بیمار: جهت سرمایه گذاری در کلینیک زیبایی باید شروع به کار کلینیک و انجام فرآیند های درمانی و زیبایی کلینیک در کنار مراحل جذب مشتری برای کلینیک زیبایی توسط پرسنل های آموزش دیده را نیز در نظر داشته باشید.

هزینه راه اندازی مرکز لیزر

هزینه راه اندازی کلینیک زیبایی نیز دقیقا شامل تک تک مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی میشود که شرح داده ایم. هزینه تاسیس کلینیک زیبایی را اگر بخواهید شخصا انجام دهید, از گرفتن مجوز ها و تهیه محل وتجهیزات مانند دستگاه لیزر و استخدام پرسنل و هزینه های تبلیغات و برندینگ و… تا هزینه های طراحی و دکوراسیون و … تنها شرح دادنش راحت است!

اگر تجربه ای در زمنیه راه اندازی کلینیک زیبایی ندارید, ممکن است پس از گذشت زمان زیادی تلاش و دویدن برای اخذ مجوز ها و دیگر مراحل, موفق به تاسیس کلینیک زیبایی شوید, اما قطعا هزینه تاسیس کلینیک لیزر شما سر به فلک خواهد کشید و ممکن است با برآورد های اولیه خودتان اصلا همخوانی نداشته باشید و هزینه تاسیس مرکز لیزر که برآورد کرده بودید با هزینه کلینیک زیبایی که متحمل شده است یکسان نباشد و اختلاف زیادی داشته باشد. تازه پس از تاسیس مرکز لیزر تازه اول راه اشت. هزینه تاسیس کلینیک زیبایی بخش زیادی از آن طعا پس از تاسیس مرکز لیزر شروع خواهد شد, شما همواره به تبلیغات و برندینگ سازی نیازمندید و هزینه های ماهیانه ای مانند اجاره و حقوق پرسنل و … نیز هزینه احداث کلینیک زیبایی را بیشتر میکنند. لازم به ذکر است که این هزینه های جزو هزینه زدن کلینیک لیزر بصورت مداوم و همیشگی خواهند بود.

اما راه حل چیست ؟ بهترین راه برای کاهش هزینه تاسیس یک کلینیک زیبایی, همکاری با شرکت ها و برند هایی است که شما میتوانید تنها با پرداخت هزینه برندیگ و نمیندگی, و هزینه خرید دستگاه بصورت نقد یا اقساط با حداقل ترین هزینه ها اقدام به راه اندازی موسسه لیزر نمایید, هزینه ای که بابت حق برند پرداخت میکنید شامل تمام اخد مجوز ها و همکاری با پزشک و پیدا کردن محل مناسب و مهمتر از همه تبلیغات همیشگی کلینیک شما خواهد شد.

سفر به زاهدان جهت راه اندازی اولین کلینیک زیبایی

همانظور که میدانید هزینه تجهیزات کلینیک زیبایی, هزینه ی تاسیس کلینیک زیبایی را نیز افزایش میدهد, شما با گرفتن نمایندگی کلینیک لیزر VQS میتوانید تجهیزات را به صورت اقساط و بدون  واسطه خریداری نموده و همانطور که گفته شد, نگران مراحل سخت و دشوار و تخصصی گرفتن مجوز کلینیک زیبایی و پیدا کرئدن محل مناسب نباشید.

همانظور که میدانید هزینه تجهیزات کلینیک زیبایی, هزینه ی تاسیس کلینیک زیبایی را نیز افزایش میدهد, شما با گرفتن نمایندگی کلینیک لیزر VQS میتوانید تجهیزات را به صورت اقساط و بدون در این بند به مهمترین هزینه راه اندازی کلینیک زیبایی و هزینه تاسیس کلینیک پوست و مو میپزدازیم, عمده این هزینه های برای تهیه ساختمان مناسل, اخذ مجوز های لازم برای راه اندازی مرکز لیزر, خرید تجهیزات کلینیک زیبایی که باید بدانید هزینه تجهیزات کلینیک زیبایی بسیار بالاست و در نهایت پرداخت هزینه های ماهیانه و تبلیغات است. بنابراین بهترین راه برای راه اندازی کلینیک زیبایی, گرفتن نمایندگی از کلینیک زییایی VQS است. واسطه خریداری نموده و همانطور که گفته شد, نگران مراحل سخت و دشوار و تخصصی گرفتن مجوز کلینیک زیبایی و پیدا کرئدن محل مناسب نباشید.

صفر تا صد راه اندازی کلینیک زیبایی را به شرکت VQS بسپارید

30 تا 100 میلیون درآمد ماهیانه

نگران چالش های تاسیس کلینیک نباشید! از گرفتن مجوز تا افتتاحیه و به درآمد رسیدن شما در کنارتان هستیم.

بعد از پرکردن فرم زیر کارشناسان ما به شما یک مشاوره کاملا رایگان ارائه میدهند :)